LİSELİ GENCLERİN BULUŞMA NOKTASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LİSELİ GENCLERİN BULUŞMA NOKTASI

içerik misafirken yarısından azı görülüyor

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» yerine sevemedim...
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:34 pm tarafından said&nuri

» dünya izledi
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:56 am tarafından said&nuri

» Rüştü Milli Takımı bıraktı
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:55 am tarafından said&nuri

» ne tarz müzik dinlersiniz?
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 3:21 pm tarafından said&nuri

» milli takımımız
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 1:45 pm tarafından said&nuri

» Avrupa`nın en kaliteli basketbol takımı hangisi?
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 1:32 pm tarafından said&nuri

» Reha Muhtar 'a İtiraf
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:52 pm tarafından BÜYÜK 1SK3ND3R

» kral ve çoban
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:48 pm tarafından BÜYÜK 1SK3ND3R

» OTOBÜS ŞOFÖRÜ HİDAYET!!
Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 12:47 pm tarafından BÜYÜK 1SK3ND3R

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
free forum
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim

Rüştü Milli Takımı bıraktı

YazarMesaj
said&nuri
site kurucusu admin
site kurucusu admin
said&nuri

Rüştü Milli Takımı bıraktı Empty
MesajKonu: Rüştü Milli Takımı bıraktı   Rüştü Milli Takımı bıraktı Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:55 am

Milli eldiven Rüştü Reçber milli takımı bıraktığını açıkladı.

Maç bitiminin ardından açıklama yapan tecrübeli eldiven, 14 yıl formasını
giydiği ay-yıldızlı ekibi bıraktığını açıkladı.

"BU FORMAYI GİYDİĞİM İÇİN GURURLUYUM"
14 yıldan beri milli takımın kalesini başarıyla koruyan Rüştü Reçber milli takımı bıraktığını açıkladı. Rüştü "Ben turnuvadan önce bu kararımı almıştım. Almanya maçı son maçım oldu. 14 yıl çalıştım. Herkese teşekkür ediyorum. Artık bırakmak gerektiğini hissetim. Ama 14 yıl milli formayı giydiğim için çok gururluyum" dedi.

FATURA RÜŞTÜ'YE KESİLMİŞTİ
Almanya karşılaşmasında alınan mağlubiyetin faturası Milli Takımımızın kalesini koruyan Rüştü Reçber'e kesilmişti. Özellikle Almanya'nın Klose ile bulduğu ikinci goldeki hatalı çıkışı eleştirilen Rüştü, maçın ardından Milli Takımı bıraktığını söyleyerek kendisine kesilen faturayı da ödeyeceğini göstermiş oldu.
http://liseligencler.hareketforum.com

Rüştü Milli Takımı bıraktı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-